Kontaktu forma

Zābaka karstā formēšana.


SliduServiss izmantojot profesionālo aprīkojumu, piedāvā zābaka karsto formēšanu. Lai zābaks labāk salīgtu ar kājas formu, daudzi ražotāji izmanto gēlu un citus materiālus zābaka karkasā. Ja tāda tehnoloģija tiek izmantota Jūsu gadījumā, tad, iegādājoties slidas, pieprasiet no pārdevēja instrukcijas, kā pareizi šo procedūru pavadīt. Svarīgi zināt karsēšanas metodi un sildīšanas temperatūru. SliduServiss darbnīcās atrodas speciālas krāsnis zābaku uzsildīšanai. Mūsu darbnīcās Jūs šo pakalpojumu varat saņemt ātri un kvaletatīvi.

Svarīgi zināt, ka ražotāji rekomendē karsēt zābakus tikai vienu reizi, tas saistīts ar speciālo pildijumu. Mēs esam gatavi ar pilnu atbildības sajūtu izpildīt šos darbus, bet, katrs ražotājs iesaka zabakus sildīt dažadi. Daudzi zābaku veidi pie mums nokļust ne pirmo reizi, bet, gadās arī izņēmumi. Daži ražotāji izmanto savus formēšanas paņēmienus, un kategoriski aizliedz zābakus karsēt.

Mēs iesakam pirms slidu iegādāšanās noskaidrot, vai zābakus drīkst karsēt, ar kādu metodi un kāda ir maksimālā formēšanas temperatūra šim modelim.