Contact form

Asmeņa taisnošana.

Slidu Serviss, izmantojot profesionālu aprikojumu, sniedz asmens taisnošanas pakalpojumus.

Standarta hokeja slidas ir 3,00mm platas. Kad Jūs slidojat, Jūsu ķermeņa svars spiež uz asmeņiem, līdz ar to, tie var saliekties. Kā ari tūvcīņā asmeņi uzņem palielinātu slodzi. Bieži, hokejisti aptur ripu ar slidām, šajā momentā asmenis uzņem triecienu, kas arī spēj to saliekt. Kad tas notiek, asinot, meistars nevar sasniegt labu rezultātu un piedāvās Jums to izstaisnot.

Diemžēl, pat ar vislabako aprikojumu, iztaisnot asmeni uz 100% neizdodas, bet sasniegt labu rezultātu var. Īpaši svarīgi pārbaudīt asmeņa taisnumu un iztaisnot to, ja vēlaties asināt FBV vai Channel Z gropes.

Kā arī, asmenis var būt saliekts uzstādot jaunus turētājus. Mēs iesakam montēt jaunus turētājus tikai SliduServiss darbnīcās. Mēs mēs izmantojam oriģinālās tehnoloģijas un slidu ražotāju instrukcijas.

Ne visus asmeņus ir iespējams iztaisnot. Ja saliekums ir pārāk liels, ir iespēja, ka asmenis taisnošanas procesā pārplīsīs. Tas ir saistīts ar to, ka asmens uzkrāj saspringumu, un mazākajos mēģinājumos to iztaisnot, neiztur! Līdzigs efekts notiek pēc nelieliem sitieniem pa asmeni ar ripu. Vairāki profesionāļi pietur pie sevis vairākus asmeņus, izbraucot sacensībās.

Izmantojot mūsu pieredzi, mēs maksimāli saudzīgi pieejam pie asmeņa taisnošanas, bet risks paliek tāpat. SliduServiss nenes aiz sevīm atbildību par sabojātiem asmeņiem taisnošanas laikā.