Contact form

Pakalpojumu saņemšana bez rindas.

SliduServiss, ciena Jūsu laiku un nervus, Mēs zinam ka, atnākot pie mums, dažreiz gadās stāvēt garā rindā un zaudēt laiku.

Dienas laika var gadīties diezgan saspringti, laika ziņā momenti ,un momenti, kad darba ir mazāk. Mēs cenšamies atzimēt sev vissaspringtākās darba laika stundas. Ja Jūs vēlaties saņemt pakalpojumus ātri un kvaletatīvi, nevis stāvēt ilgās rindās, Jums ir tāda iespēja. Vispirms noformulējat savu pasūtījumu un sazvanāties ar Jūs interesējošo darbnīcu, Mūsu miestars uzklausīs Jūs un varēs saprast cik laika aizņems, izpildot Jūsu pasūtījumu. Miestars pateiks Jums ap kādu laiku ierasties, un pierakstīs Jūs. Atnākot uz darbnīcu, Jūs tiksiet apkalpots bez rindas.

 Ja pasūtījuma izpildīšanai būs nepieciešams ilgāks laiks, Jūs varat atstāt savas slidas un izņemt tās vēlāk. Papildus maksa par glabāšanu (līdz 12 stundām) netiek ņemta.

Kā arī Jums ir iespēja saņemt "pakalpojumu ar izbraucienu". Ja Jūs un komanda nodarbojaties hallē, kur SliduServiss vēl nepiedāvā savus pakalpojumus, Jūs varat savākt minimums 10 slidu pārus un pasūtīt Mūsu kurjeru. Viss kas ir nepieciešams - izmantojot markeri, uz katra slidu pāra zoles atzīmēt nepieciešamo asināmās gropes veidu un izmēru, pēc tā, sazināties ar mūsu darbnīcu un atzīmēt kur un kā slidas saņemt, un kur nogādāt pēc asināšanas. Mūsu kurjers noteiktajā laikā ieradīsies pēc slidām, aizvedīs uz asināšanu un atvedīs atpakaļ. Piegāde Rīga maksa tikai 7 eur, SliduServiss pakalpojumu maksa tāda pati kā atnakot uz vietas.  «Pakalpojums ar izbraucienu» - pieejama tikai Rīgas teritorijā.