Kontaktu forma

Hokejs

Profesionāla apkalpošana. Vispilnīgākāis piedāvājums hokeja zābaku un asmeņu apkalpošanai.

Lasīt vairāk »

Daiļslidošana

Daiļslidošanas slidu asmens asināšana uz pusautomātiskajām iekārtām ar jaunāko aprīkojumu. Garantēta kvalitāte katru reizi!

Lasīt vairāk »

Šorttreks

Šorttreka asmeņu asināšana uz Prosharp iekārtām Rīgā. Augstākā precizitāte un darba kvalitātes garantija!

Lasīt vairāk »


SliduServiss - Oficiāls Prosharp pārstāvis Baltijā!

Sveicinam Jūs oficiālajā mājas lapā - Slidu Serviss darbnīcas!

SliduServiss - ir pirmais darbnīcu tīkls Baltijā, kur ikviens, kurš vēlas var apkalpot savu inventāru, kā to dara profesionāļi! Mēs esam lepni par to, ka mūsu darbnīcās izmantojās jaunākās un augstas kvalitātes iekārtas, kas garantē labu rezultātu vienmēr!

Ilgajos 10 gados, mēs esam uzkrājuši daudz zināšanu un lielu pieredzi! Tūkstošiem apmierinātu klientu ir labākais pierādījums mūsu vārdiem!

Mēs esam strauji augošs uzņēmums un mēs nākam arvien tuvāk mūsu pastāvīgiem un jauniem klientiem. Mūsu darbnīcas parādās labākajās ledus hallēs Rīgā un visā Latvijā. Mēs sekojam līdz jaunākajām tendencēm un tehnoloģijām mūsu augošajā sfērā un piemērojam jaunās zināšanas praksē, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti. Personāls, kurš strādā mūsu  uzņēmumā pastāvīgi apmācās gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Slidu Serviss – Jau ir labi pazīstams kā hokejistiem, tā arī daiļslidotājiem! Daudzi sportisti jau sen uzticas mums apkalpojot savu inventāru un mēs ar pilnu atbildību uzņemamies šo darbu! Veiksmi visiem uz ledus!

Apkalpojiet savu inventāru, tāpat kā profesionāļi!