Kontaktu forma

Hokejs ir ātra un enerģiska spēle. Bieži inventārs bojājās un lūzt spēles vai treniņu laikā.

Kaut ko hokejists var salabot savām rokām, bet kaut ko ari nākas nest uz darbnīcām.

Mūsu skatienā, pat tāda ikdienišķa procedūra kā asmeņu maiņa jābut veikta servisa specialistam. Šis pakalpojums parasti tiek piedāvāts pirms asmeņu profilēšanas un izmantojamo iepriekš profilu, laukumu un leņķi asināšanas.

Asmeņa profils 
Asmeņa profils nosaka asmeņa saķeri ar ledu. Asināšāna iekļauj balansu starp saķeri un berzes spēku. Kustibas laikā slidotājs vēlās maksimalizēt un saglabāt slīdēšanu. Tāpēc berzes spēks starp slidu un asmeni ir jāminimalizē pateicoties pareizam asmeņa profilam. Tajā pašā laikā, mēs vēlamies perfektu slīdēšānu, lai pārvadīt savu spēku paātrinājumā, kustībā un ātrā apstāšanās. 

Asmeņa profilu ir jaizvēlas atkarībā no sava svara un  slidošanas īpašībām. Jo lielaks svars, jo vairāk asmenim ir jāsaskarās ar ledu lai vienmērīgi sabalansētu Jūsu svaru. Bet, svarīgi arī tas lai Jūsu ķermenis pierastu jaunam profilam. Ir rekomendēti profili katram slidotāja svara un prasmju kategorijām. Mūsdienu augst slidošanas prasmju līmenis prasa paagstinātu manevrēšanu, ātrus startus, ātru pagriezšanos u.t.t. Lielāks profila rādiuss (kur asmenis vairāk saskarās ar ledu) palīdz slidotājiem iegut labāku balansu un stabilitāti, mazāku berzi un lielāku ātrumu. No citas puses, tas samazina iespēju ātri pagriezties. Maza rādiusa profils rada lielāku berzi, jo kontaks asmeņa ar ledu ir mazāks. Tas izraisa lielāku spiedienu uz asmeni, liek tam vairāk iegrimt ledū. Ledus deformējoties roda lielāku berzi. Slidojot ar maza rādiusa profilu, Jūs iegūstat lielisku manevrēšanu straujos un asos pagriezienos. Asmenim ir trīs daļas: papēdis (20% asmeņa), vidusdaļa (60% asmeņa) un purngals (20% asmeņa). Papēdis funkcionē balansam, stabilitātei, griežoties, apstājoties pagriezienos un virāžās. Vidusdaļa – vieta, kura galvenokārt slidojot izmanto ar spiedienu un slidojot ar vedošo kāju. Darbojās ieskrējienos, apstājoties un pārvietojoties un  pagriežoties. Purngalu izmanto ieskrējiena un pie paātrināšanās, griežoties un slidojot ar muguru. Bieži šie sektori tiek pārvietoti. 

Leņķis

Leņķis – tas ir leņķis ar kuru asmens saskarās ar ledu. Tas darbojās uz ķermeņa balansu slidojot. Ir tiešas rekomendācijas izvēloties sev pareizo leņķi. Ja asmens ir novirzīts uz aizmuguri , Jūs zaudējat ķermeņa balansu un iespēju paātrināties. Lielu novirzi uz priekšu izmanto uzbrucēji, kuri bieži izmanto slidu purngalus. Leņķis var izmērīt grādusos, vai milimetru attiecību starp purngalu un papēdi. 

Rotācijas punkts 
Rotācijas punkts atrodas asmeņa strādājošās (laukuma, kas slidojot saskarās ar ledu) daļas centrā, kur pārsvarā notiek rotācijas un pārvietošanās starp slidošanu uz priekšu un aizmuguri. Ir tiešas rekomendācijas izvēloties rotācijas punkta izvedošanu. Tas atrodas ar nelielu novirzi no asmeņa faktiskā centra.