Kontaktu forma

Mūsu kompānija, katru dienu uzlabo savu pakalpojumu kvalitāti, un ar atbildību attiecās pret visiem piedāvātiem darbiem. Servisa darbinieki intensīvi palielina savas zināšanas, izstādēs, semināros un kursos, kurus pasniedz aparatūras izgatavotāji. Mēs profesionāli darbojamies ar aparatūru Mūsu darbnīcās un izzinam tehniku, kuru izmanto mūsu konkurenti.Ja Jums liekas, ka kāds no aparātiem spēj izpildīt procedūru labāk, mēs esam vienmēr gatavi iegādāties tehniku un piedāvāt tadus pakalpojumus mūsu darbnīcās.

Mēs izvēlamies automātisko apartūru, kas garantē kvalitatīvu gala rezultātu, un izslēdz cilvēcisko faktoru!     

Mēs piedāvājam tikai tos pakalpojumus, kurus spējam izpildīt maksimāli augstā līmenī un ar garantētu kvalitāti. Ja Jūs izmantojāt Mūsu pakalpojumus, un kvalitāte Jūs kaut kādā veidā neapmierināja, tad, ja Jūs saglabājāt čeku, Jums ir iespēja atgriezties darbnīcā un saņemt konsultāciju. Mūsu meistari centīsies saprast problēmu, parbaudīt visus iespējamos sava darba parametrus un paskaidrot ar pierādījumiem, ka darbs ir izpildīts pareizi. Ja būs nepieciešams, darbs tiks pārtaisīts un Jūs atkal saņemsiet garantiju. 

Mēs esam ieinteresēti, lai Mūsu klienti justu atbalstu no servisa puses, un varētu griezties ar jebkuru interesējušo jautājumu.

Situācijā, kad Jūsu inventārs prasa individuālu pieeju un negarante kvalitatīvu galējo rezultatu, Mūsu meistari, maksimāli izskaidros gadijumā sarežģītumu un riska iespējas. Pēc tā Jūms jaizvēlas, taisīt tādu darbu, vai no tā atteikties.

Mūsu uzdevums, ir ne vienkārši izsist čeku un saņemt apmaksu, bet izstāstīt, rekomendēt, un ar pilnu interesi attiekties pret procesu no sākuma līdz galam kopā ar Jums. Tas var sākties ar inventāra izvēli, gropes izmēru, profilu  u.t.t.

Jautājiet Mums, un Mēs ar prieku atbildēsim!