Kontaktu forma

Mūsu kompānija katru dienu uzlabo savu pakalpojumu kvalitāti, un ar atbildību attiecās pret visiem piedāvātiem pakalpojumiem. Servisa darbinieki intensīvi apgūst jaunas zināšanas, izstādēs, semināros un kursos, kurus pasniedz iekārtu ražotāji. Mēs profesionāli darbojamies ar iekārtām. Mūsu darbnīcās mēs testējam dažādu ražotāju asināšanas iekārtas, kuras izmanto mūsu konkurenti. Un ja Jums liekas, ka kāds no aparātiem spēj izpildīt procedūru labāk, mēs esam vienmēr gatavi iegādāties šo tehniku un piedāvāt tādus pakalpojumus mūsu darbnīcās.

Mēs izvēlamies automātisko apartūru, kas garantē kvalitatīvu gala rezultātu, un izslēdz cilvēcisko faktoru!     

Mēs piedāvājam tikai tos pakalpojumus, kurus spējam izpildīt maksimāli augstā līmenī un ar garantētu kvalitāti. Ja Jūs izmantojāt Mūsu pakalpojumus un kvalitāte Jūs kaut kādā veidā neapmierināja, tad, ja Jūs saglabājāt čeku, Jums ir iespēja atgriezties darbnīcā un saņemt kvalitatīvi pārtaisītu darbu vai konsultāciju. Mūsu meistari centīsies saprast problēmu, parbaudīt visus iespējamos sava darba parametrus un paskaidrot ar pierādījumiem, kas tika izdarīts un ko vēl mēs varam piedāvāt - pastiept zābaku vēl vairāk nekā Jums likās sākumā, uzasināt asāku vai pretēji mazāk assu asmeni, lai Jūsu būtu apmierināti un priecīgi par saņemto pakalpojumu. Ja būs nepieciešams, darbs tiks pārtaisīts un Jūs atkal saņemsiet garantiju. 

Mēs esam ieinteresēti, lai Mūsu klienti justu atbalstu no servisa puses, un varētu griezties ar jebkuru interesējušo jautājumu.

Situācijā, kad Jūsu inventārs prasa individuālu pieeju un negarantē kvalitatīvu galējo rezultātu, Mūsu meistari, maksimāli izskaidros iespējamos sarežģījumus un riska iespējas. Pēc tam Jums jaizvēlas, taisīt šādu darbu, vai no tā atteikties.

Mūsu uzdevums, ir nevis saņemt apmaksu, bet izstāstīt, rekomendēt, un ar pilnu interesi attiekties pret procesu no sākuma līdz galam kopā ar Jums. Tas var sākties ar inventāra izvēli, gropes izmēru, profilu  u.t.t.

Jautājiet Mums, un Mēs ar prieku atbildēsim!