Kontaktu forma

Mēs Slidu Serviss uzskatam, ka ir pienācis laiks tehniskajam personālam dalīties pieredzē ar treneriem un sportistiem. 10 gadu laikā, mēs esam ieguvuši diezgan lielu pieredzi. Tieši tapēc Mēs vēlamies atklāt visus "asinātāju tehnoloģijas noslēpumus", šādā veidā pasargāt Jūs no kļūdām un inventāra sabojāšanas.

Mēs vienmēr atklāti stāstījām par to, kā slidas tiek apkalpotas mūsu dabnīcās, un centāmies parādīt mūsu klientiem kā un ko var pārbaudīt mūsu darbā. Slidu Serviss klienti parasti bija pateicīgi par iegūto informāciju un pielietoja to turpmāk.

Tieši tāpēc mēs sākām piedāvāt mūsu meistarus kā speciālistus, kuri ar prieku novadīs seminārus nometnēs vai sacensībās. Parasti, šis seminārs aizņem apmēram 30 minūtes, kura laikā Mēs detalizēti spējam izskaidrot par to, kas notiek ar Jūsu asmeņiem slidošanas, asināšanas un profilēšanas laikā. Kā arī izstāstam par iespējamo remontu, personalizēšanu un apkalpošanu Jūsu inventāram!

Ja esat ieinteresēti sadarbībā, rakstiet Mums uz e-pastu: info@sliduserviss.lv.

Slidu Serviss darbnīcas - ir drošs partneris sporta inventāra apkalpošanas jomā. Mēs esam atvērti sadarbībai ar Jūsu sportistiem uz Jums izdevīgiem nosacījumiem!