Kontaktu forma

Slidu Serviss meklē jaunus partnerus sadarbībai ar ledus hallēm un atvērta tipa ledus laukumiem!

Slidu Serviss darbnīca var parādīties jebkurā no ledus hallēm, ja Jūs to vēlaties! Mums nav prioritātes šajā jomā un mēs esam gatavi strādāt un sniegt profesionālus pakalpojumus gan Rīgas rajonā, gan arī citās pilsētās.

Sadarbība ar Slidu Serviss var būt gan pastāvīga, gan uz sezon vai tikai periodisku izbraukšanu pēc  vienošanās. Mums ir iekārtas, kuras var viegli pārvadāt un pēc nepieciešamības īsākā laikā varam piegādāt Jums ērtākajā vietā.

Mēs esam gatavi uzņemties apkalpot publiskās slidošanas vai Jūsu profesionālās komandas slidas.

Viss kas ir nepieciešams, lai atvērtu darbnīcu Jūsu teritorijā - tas ir Jūsu vēlme un platība no 2 līdz 15 m2. Mēs izmantojam parastu 220V spriegumu un lai uzsāktu darbu mums pietiek ar vienu šādu kontaktligzdu!

Mēs izmantojam dažāda tipa gatavos, mobilos un stacionāro darbnīcas projektus, lai darbnīca atvērtos jaunā  vietā tas var notikt vienas dienas laikā ar mobilo darbnīcas tipu un pāris dienu laikā pēc līguma noslēgšanas stacionārā tipa darbnīca!

Ja Jūs esat ieinteresēti sadarboties ar darbnīcām Slidu Serviss, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sliduserviss.lv.

Sadarbojoties ar mums, Jūs garantēti saņemsiet šādas priekšrocības:

  • Slidu Serviss pilnīgi oficiāli veic savu darbību (kases, atskaites, video novērošana) un garantē sava darba augstāko kvalitāti.
  • Mēs Slidu Serviss esam atvērti jauniem piedāvājumiem un speciāliem noteikumiem –par visu var vienoties.
  • Mēs izmantojam tikai profesionālas iekārtas, aprīkojumu un apmācītu personālu!
  • Slidu Serviss piedāvā vispilnāko pakalpojumu spektru gan hokejistiem, gan daiļslidotājiem.
  • Mums ir savs transports ar kura palīdzību īsā laikā mēs varam organizēt iekārtu vai slidu piegādi uz mūsu darbnīcu vai Jūsu halli!

Lūdzu sazinieties ar Slidu Serviss un saņemiet personisku piedāvājumu!